الآنی میره دَدر اما...

یک ماه میشه که من و ایمی و نگار قرار گذاشتیم باهم بریم شمال! کلی هم برای این مسافرت هیجان داشتیم از همون اولش ... البته بگذریم که خیلی حرص خوردیم تا جور شد ولی الآن این مهمه که همه چیز OK  شده و ما داریم میریم!01.gif

اما اون چیزی که مهمه و الآن من به خاطرش ساعت ۵ صبح اینجا ام چیز دیگه ای جز این مسافرته!

امشب تولد کوچیک ترین دوست منه! رادین!!!41.gif36.gif

خیلی خیلی تولدت  مبارک  دوست کوچولوی نازم ... 11.gif11.gif11.gif

خیلی دوست داشتم برای تولدت باشم اما حیف که نشد مسافرتم رو جابه جا کنم ...

عزیز دلم قول میدم کادوی تولدت محفوظ بمونه تا در اولین فرصت ، حضوری تقدیم بیشه!09.gif

 حالا خاله الآنی رو می بخشی که نمی تونه بیاد تولدت؟ 17.gif

رادین جونم برات یه عاااااااااالمه آرزوی خوب دارم11.gif ... می دونم که با مامان و بابای خوبی که داری از بهترین تربیت برخورداری ، کاش به بهترین ها هم برسی تا مامان و بابات و خاله الآنی( 05.gif ) خوشحال بشن!

یه عالمه بوس به رادین عزیزم و مامان مهربونش11.gif11.gif ... و تبریک به پدر خوبش!49.gif

من و دوست کوچولوم عکسی که من توش خوب افتاده باشم ، نداریم! 02.gifواسه همین بی اجازه ی مامانش یکی از عکس های وبلاگش که من خیلی دوستش دارم میذارم اینجا که همه ببینند! البته هرکی می بینه لطفاً اسفند یادش نره!

رادین جونم!

بازم تولد مبارک رادین جونم!11.gif

/ 13 نظر / 81 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کويريات

عزيزم شمال بهت خوش بگذره من خيليييييييی مسافرت های دوستانه ام رو و خاطراتشونو و عکس هاشونو دوست دارم! خيلييييييی خوبه اميدوارم لحظه های خيلی شيرين و بيادموندنی در انتظارتون باشه. رادين کوچکم تولتش مبالک باشه. بزرگ بشه ولی گوگولی بمونه!

شهرازاد

سلام خيلى موزیکت زيباست كلى گوش دادم راستى مسافرت خوش بگذاره جاى من ماهى سفيد بخور با سير ترشی واى دلم خواست تولد کوچولوتم مبارک

عمار

خيلی کسل کننده بود...

بهداد

خوش بگذره منم براتون دعای خير می کنم.

سرسوزن ذوق

سلام. شمال خوش بگذره منتظر ديدن عکسهای شمال هستيم. جای ما رو هم خالی کنيد.

مامان رادين

مرسی از اينهمه لطفت. جات واقعا خالی بود انشاالله به زودی ببينيمت. مسافرت خيلی خيلی خيلی خوش بگذره و مطمئنا اين مسافرتها از خاطره انگيزترين خاطرات جوانيت خواهند بود. اميدوارم بتوانيم با هم يک سفر حسابی بريم

شهرازاد

به به فکر کنم حسابی داره شمال خوش ميگذره

الآنی

ممنون از همه ی دوستايی که تولد دوست کوچولوی منو تبريک گفتند! و ممنون از کسانی که دعا کردند بهم خوش بگذره! دعاشون مستجاب شد خدارو شکر! خيلی خيلی خوش گذشت!

الآنی

شهرزاد عزيز متاسفانه من نه ماهی می خورم و نه سير ترشی! ممنون که لينکم کردی! مامان رادين عزيز اميدوارم سال بعد حتماْ برای تولد رادين جونم باشم! می دونم که جام خيلی خالی بوده آقای سوزنی دير گفتيد که جاتونو خالی کنم! انشاءالله همگی با هم يه سفر بريم که می دونم حتماْ خيلی خوش ميگذره!