تنها می آييم ... تنها خواهيم رفت

همیشه شنیدیم و گفتند…

قصه ی مکرّراش را … حقیقتی که ناتوانیم از نادیده گرفتنش….

مرگ

امروز از دیدن صحنه های واقعی اش باز ماندم .. همان طور که از دیدن سال های آخرش بودنشان …

باور کنید برایم سخت بود که ببینم نگاه هایشان برایم مفهوم ندارد …

آن همه شوق زیستن …  آن همه انگیزه ی بودن … نَه به یک باره … ذره ذره رفت …

کاش تا هستیم و فرصت زیستن داریم از کنار هم بودن لذت ببریم …

خاله سیمین عزیز، برای همیشه در خاطرم خواهی ماند …20.gif20.gif20.gif

/ 18 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

از دست دادن عزیزان خيلی سخته... خدا رحمتشون کنه...

الآنی

سلام آقا بهداد... ممنون از پيامتون... خدا همه ی رفتگان شما علی الخصوص پدرتون رو بيامرزه... کامنتتون خيلی تاثير گذار بود ... به سفارشتون هم نوشته های ارديبهشت ۸۵ و آبان ۸۴ رو خوندم... خدا يه وقت هايی يک نعمت هايی رو از آدم ميگيره... اما کاش مثل شما از همين فقدان بتونيم بيش ترين درس ها رو بگيريم... این جمله تون “اگر به ياد مرگ بيافتيم هر از گاهی ديگه اين همه ظلم و ستم نخواهيم ديد ” خيلی خوب بود ... کاش هميشه ياد مرگ باشيم و با ياد اون بهتر زندگش کنيم و از زندگش مون و از کنار هم بودن بيش تر لذت ببريم... باز هم ممنون از کامنتتون!

الآنی

راستی آقای برج سار جواب کامنت قبلی تون برای نوشته ی قبلی ام رو هم دادم!

پسرخاله

در ادامه رابطه امام جعفر صادق (ع) می فرمايند : هرگاه خواستی به رقت قلبی برسی مرگ خود را بياد آر ... اينم از هوشنگ ابتهاج بگم که : .. فرياد كه از عمر جهان هر نفسي رفت ديديم كزين جمع پراكنده كسي رفت شادي مكن از زادن و شيون مكن از مرگ زين گونه بسي آمد و زين گونه بسي رفت

بهداد

سلام إه الآنی ، اگر چه من و بانو (همسرم در اینترنت و خانواده به این اسم معروفه بین دوستان) داستان زندگی يکسانی داريم اما هر دو جزو شادترين آدمها هستيم . می دونی الآنی ، گاهی در شادترين لحظات زندگيم يه دفعه ياد پدرم ميافتم و رقت قلبی پيدا می کنم که نگو و نپرس و جالبه که اين لحظات را خيلی دوست دارم. و بايد بگم که مرگ منو انسان شکيبائی بار آورده و از طرفی کوشا . انشالله در زندگيت غم نبينی.

مرواريد

خدا واقعا بيامرزتشون... نمی گم که غم آخرت باشه چون مثل ژاپنی ها معتقدم اين آرزو يعنی اينکه دور از جونت، بميری... چون آدم تا زنده است، نمی تونه مرگ رو نبينه!! اما برات آرزو می کنم ۱۰۰۰ برابر غمهات تو زندگی خوشی ببينی... ان شا الله که هميشه به عروسی باشی!!!

مرواريد

در ضمن ممنوم واسه کادوهای خوشملت!!! خيلی لطف کرده بودی... بابت صحيفه سجاديه هم، واقعا ممنوم

الآنی

ممنون از لطف همه ی دوستان! آپ شد!

بزرگ فيلسوف کوچک

الانی جان...تسليت.... خب منم چيزی نمی تونم بگم...همينايی که بهداد گفت درباره منم صادقه... فقط من نمی تونم به اندازه برجساز و بانوش شاد باشم!!!! ببخشين دير اومدم.....فقط..نميشه گفت غم نبينی...چون اساس زندگی و تکامل اما اميدوارم نتيجه ای که از اون غم حاصل ميشه برای يه مدت طولانی شادت کنه