یک دوست خوب

من کلاً آدم اجتماعی ای هستم ... از وقتی کوچولو بودم هم همین جوری بودم... 01.gifیادمه وقتی با مامانی می رفتم خرید و یه وقت مامان مجبور میشد منو تنها بذاره تا مواظب خرید هاش باشم ، توی همین فاصله که مامان برگرده ، من چند تا دوست پیدا می کردم! 04.gif

وقتی می خواستم برم کلاس اول ... یادمه دو تا خواهر بزرگ هام تنها سفارشی که بهم کردند این بود که " توی انتخاب دوستات دقت کن! "

من اون موقع ها معنی این حرف ها رو نمی دونستم ... 34.gif

زندگش گذشت و الآنی بزرگ تر شد ... الآن که برمیگردم و به پشت سرم نگاه می کنم ، یه عالمه خاطره دارم از دوست هایی که داشتم ... همه شون یه جورایی خوب بودند ... همه شون یه درس هایی توی زندگی بهم دادند ...

گاهی فکر می کنم اگه بچه ام مثل خودم بخواد همه جور دوستی رو تجربه کنه ، گاهی جلوشو میگیرم... چون نگرانش میشم 29.gif ... اما برای خودم خیلی هم بد نشد... من از همه ی دوست هایی که داشتم و دارم کلی چیز یاد گرفتم  و می گیرم ... همه ی خاطراتم رو دوست دارم و سعی می کنم همیشه توی ذهنم حفظشون کنم!15.gif

اما به تازگی یک دوست جدید پیدا کردم که امروز شد بهانه ای برای نوشتن این متن ... !01.gif

این دوستم با دوست های دیگه ام یه فرق هایی داره ... از همه ی دوست هام بزرگ تره ... و کلاً دنیاش با من فرق داره ...

اما این تفاوت ها اصلاً مهم نیست ... مهم اینه که این دوستی چه چیزایی به من میده ...

 اولین چیزی که از این دوستم یاد گرفتم ، خوشحال بودنه ... خوشحال بودن به خاطر تمام اتفاقاتی که می افته و درس هایی که زندگی بهم میده ... !

خدا سر راه همه مون ازاین دوست های تأثیر گذار قرار بده!

کاش منم بتونم براش دوست خوبی باشم!31.gif

مهرک جونم کلی دوستت دارم و به خاطر تمام خوبی هات ممنونم!06.gif11.gif

( راستی عید گذشته تون مبارک!01.gif نماز و روزه و دعاهاتون قبول! 49.gif )

/ 25 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الآنی

مرواريد جان حباست باشه چه تيکه ای ميندازی ها!!!! آقای سوزنی اگه شما نبوديد که رضا باهاتون دوست باشه و بعدش شما همسر مهرک جون باشید و این حرفا ... الآن من دوست خوبم رو نداشتم که!!!! همین جا یه عالمه ازتون تشکر می کنم! پسرخاله جان جواب بهداد رو توی وبلاگ خودت دادم! منصوره جونم ممنون از تبریکت! منم یه عالمه از دوستان قدیمی ام رو هنوز دارم! منم عاشق کشف آدم های تازه ام!

کویریات

خیلی خوبه من هم دوست های بزرگی دارم که خیلی باارزش هستند. و خیلی لازم تو زندگی آدم. و دوستای کوچیکی که خیلی بزرگوارند. نماز روزه تو هم قبول

من شما جوونا رو مي بينم كه اينطوري تو سر و كله هم مي زنين كلي خوشم مياد

شهرازاد

منم همه جور دوست تقريبا داشتم ولی بهتره اينجوری نمی بودم چند تا دوست خوب کافيه

اميد فرداها

فکر ميکنم شاهد تک تک دوست پيدا کردنات بودم! البته از دور ولی درسته مطمئنا خودت بيشتر مواظب بچه ايندت هستی چون من که با اين حس نزديکترم (به خاطر بودن برديلا) الان مطمئنم که حساسيتم بيشتر خواهد بود!!

حامد

خوش به حالتون که دوستای به اين خوبی داريد

سر سوزن ذوق

توی سطر اول يک اشتباه املايی داشتی. اجتماع غلطه بايد بنويسی اشتما

بهداد

من همينجا رسماً اعلام ميکنم که اين مهرک خانوم من را Spamکرده در نتيجه گاهی ايشونم ناراحت ميشن و اينا همه اش حرفه درمورد ايشون. من از شما ميخوام که که از ايشون بخواهید نظرشون را در مورد من رسماً اعلام کنه . اون وقت ......................... !!!!!!!

الآنی

آقای برج ساز ، راستش به قول يکی از استادامون اگه ببينی يه آدمی هست که هيچ وقت ناراحت نميشه ، بايد به آدم بودنش شک کني! در رابطه با مامان رادين هم همين موضوع صادقه! ايشون حتماْ يک روز هايی هست که خوشحال نباشند يا از بعضی از آدما ناراحت بشن اما اون چيزی که من از ايشون ياد گرفتم ، اون ديد مثبتی هست که به زندگی دارن! و البته با شرايطی که من داشتم اين نگاه مثبتشون خيلی به من کمک کرد! حرف های مهرک جون ، نسخه ای بود که برای شرايط الآن من دادند و به نظرشون رسيده و من ازشون خيلی ممنونم! شايد با تغيير شرايط ، راه حل های ديگه ای به نظرشون بياد! اينم بگم که اين چند روز من اصلاْ آنلاين نشدم و مهرک جون هم ظاهراْ ماموريت بودند! من نشد که ازشون راجع به شما بپرسم!